4 důkazy, že je čas vyhledat pomoc psychologa

4 důkazy, že je čas vyhledat pomoc psychologa

Psychický stav je velmi mocná záležitost ovlivňující celý váš život. Přestože jsme možná byli v dětství vedeni spíše k tomu, abychom se naučili nepříjemné situace potlačit, vydržet, přežít a moc o nich nemluvit, dnešní doba se začíná obracet poněkud jiným směrem. Dnes je ideální pracovat na sebepoznání. Opatrně se zabývat tím, co se děje v naší mysli, proč se to děje a kam to směřuje. Nepoznáme-li dostatečně sami sebe, nemůžeme se nikdy naplno vyznat v druhých lidech a náš život bude o poznání těžší a složitější.

Návštěva odborníka

S duševním stavem, který není dokonale zdravý, vám pomůže návštěva odborníka jako je psycholog, psychoterapeut nebo osobní kouč. Kdy je ale ta správná chvíle? Jak poznáte, že vám starosti přerůstají přes hlavu?

  • Špatně spíte. Hůře se vám usíná, během noci se probouzíte, často se vám zdají noční můry. Ráno se cítíte jako po flámu, spánek na vás už nemá regenerační účinek.
  • Nemáte chuť k jídlu, nemáte hlad, nebo naopak jíte a jíte, až do naprostého vyčerpání a je vám poté fyzicky špatně.
  • Vaše vztahy s okolím nejsou kvalitní. Nemáte náladu na lidi, odstrkujete od sebe rodinu a příbuzné, nechcete se s nikým vídat.
  • Jste neustále pesimističtí, smutní a zdeptaní. Nevíte, co od života chcete a jestli chcete žít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Nezařazené
Comments are closed.